KATİD ORDU VE GİRESUN İÇİN ALMANYA’DA

23 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
414 defa okundu.
KATİD ORDU VE GİRESUN İÇİN  ALMANYA’DA

Türk Hava Yollarının organize ettiği Karadeniz Turistik İşletmecileri Derneği (KATİD) yetkilileri Almanya´nın Stuttgart kentinde bir araya geldi.

Türk Hava Yollarının organize ettiği Karadeniz Turistik İşletmecileri Derneği (KATİD) yetkilileri Almanya´nın Stuttgart kentinde bir araya geldi. 15-17 Ocak 2018 tarihleri arasında Stuttgart Van Trip kapsamında Türk Hava Yollarının organize ettiği toplantı Stuttgart´ta gerçekleşti. Toplantıya THY müdürü Yunus Akbulut, THY Stuttgart müdürü Fatih Tünel, Ordu KATİD il temsilcisi Aslı Poyraz, Giresun KATİD il temsilcisi Mustafa Yılmaz, DOKA Ordu Yatırım Destek Ofisi koordinatörü Harun Göçer, DOKA Giresun Yatırım Destek Koordinatörü Murat Aladağ, Ordu Kültür ve Turizm İl Müdürü Uğur Toparlak, Giresun Turizm Altyapı Hizmet Birliği Müdürü Tamer Uzunlar ve Ordu-Giresun Acentelerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıdan oldukça memnun ayrılan katılımcılar başta Türk Hava Yollarına ve kendilerini orada kusursuz bir şekilde ağırlayan Stuttgart başkonsolosluğuna teşekkür ettiler.
POYRAZ; BİZ ÇOK ONURE OLDUK
Karadeniz Turistik İşletmecileri Derneği  Ordu temsilcisi Aslı poyraz 15-17 Ocak 2018 tarihleri arasında Almanya´nın Stuttgart kentinde gerçekleşen toplantıdan oldukça memnun ayrıldıklarını söyledi. THY Stuttgart  temsilcisi Fatih Tünel ve çalışanlar tarafından çok iyi karşılandıklarını ifade eden Poyraz,” Onların eşliğinde güzel bir organizasyon oldu. Başkonsolos ve ataşelerle birlikte yemek yedik. Ertesi günü fuarlara gittik. Bizi acentalarla görüştürdüler. Karşılıklı ticareti nasıl geliştirebiliriz, Turizmi daha nasıl aktif hale getirebiliriz diye bizlere görüşmeler sağladılar. Orada anlaşmalı acentalar var, onların temsilcileri ile bizi görüştürdüler. Hatta sezon öncesi bize kafile göndermeyi düşünüyorlar. Fuarda yerli ve yabancı acentalarla görüştük. Fuarda  en güzel yer Türk Hava yollarına verilmiş. Fuar alanında çok büyük bir yeri kiralamışlardı. Orada bizleri en iyi şekilde temsil ediyorlar diyen Poyraz, başta Türk Hava Yolları olmak kaydıyla, Stuttgart başkonsolosluğuna ve çalışanlarına” teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN