Otellerde Dijital Pazarlama ve Karlılık Yönetimi” eğitim programı başarı ile tamamlandı

4 Aralık 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1407 defa okundu.
Otellerde Dijital Pazarlama ve Karlılık Yönetimi” eğitim programı başarı ile tamamlandı

Bölgemizde “Hotel Linkage Academy” işbirliği ile Samsun, Ordu, Trabzon şehirlerinde düzenlediğimiz ve çevre illerden gelen meslektaşlarımızın katılımı ile gerçekleşen “Otellerde Dijital Pazarlama ve Karlılık Yönetimi” eğitim programı başarı ile tamamlandı.

Eğitimler, konusunda Türkiye deki önemli isimlerden biri olan Erhan Kaya tarafından verildi. Konu hakkında konuşan Erhan Kaya “Bu tarz çalışmalar genellikle İstanbul, Antalya, İzmir ve Ankara gibi büyük şehirlerde yapılıyor. O yüzden Anadolu’da yapılan eğitimleri daha fazla önemsiyoruz. Deneyimli eleman eksikliği varken bu tarz eğitimlerin ülkeye yayılması şart. Bu konuda Karadeniz de önderlik eden KATİD e sektörüm adına teşekkür ederim” dedi.

KATİD Başkanı Murat Toktaş ise “Biz dernek olarak sektörümüz için bir şeyler yapma peşindeyiz. Bu kapsamda birçok çalışma yaptık. Bunlardan biride eğitim konusu. Özellikle personel problemi yaşadığımız bu dönemlerde konusunda eğitimli personel yetiştirmek önemlim ve ihtiyacımız olan bir şey. Bizde ilk olarak dijitale pazarlama eğitimi ile başladık ve çok ciddi talep aldık. 3 ilde yaptığımız çalışmalara 105 meslektaşımız katıldı. Bu eğitimleri çeşitli başlıklar altında bölgemizdeki birçok şehrimizde sıklıkla yapacağız.” Dedi

Toktaş; Katılımcı meslektaşlarımıza ve otellerini bize açan North Point Hotel Samsun, Balıktaşı City ve Grand Zorlu Hotele teşekkür ederim diyerek sözlerine son verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN