KATİD Otellerinden Turizm Haftasında Kampanyalı Kutlama

3 Nisan 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1277 defa okundu.
KATİD Otellerinden Turizm Haftasında  Kampanyalı Kutlama

KATİD Otellerinden Turizm Haftasında

Kampanyalı Kutlama

Karadeniz Turistik İşletmeciler Derneği KATİD 15 -22 Nisan tarihleri haftasında kutlanan Turizm haftasına yönelik bölgeye gelen kültür turu misafirlerine özel KATİD üye otelleri kampanya yaptığını düzenledikleri basın toplantısıyla açıkladı.

Konu ile ilgili yapılan basın toplantısında konuşan Türkiye Otelciler Federasyonu TÜROFED Yönetim Kurulu Üyesi ve KATİD Başkanı Murat Toktaş “Turizm haftası nedeni ile bu yıl KATİD otelleri olarak bölgemizi gezmeye gelen kültür turu yapan yerli ve yabancı münferit turistlere üye tesislerimiz tarafından konaklamalarında özel indirim yapılacak yada özel jestler yapılacak. Amacımız bölge hareketliliğine katkı sağlamak ve turizm haftasını turiste hissettirmek.” Dedi

Toplantıda konuşan KATİD Başkan Yardımcısı Ali Şahin ”Turizm haftasını sadece turizmcilerle kutlamak bu coşkuyu kendi içimizde yaşamak istemedik. Bunun diğer önemli ayağı olan Karadeniz’i gezmeye gelen misafirlerimizle de bu haftanın farkını yaşamak istiyoruz. Turizm haftasında bölgemizi gezmek isteyen misafirlerimiz www.katid.org sitesinden üye tesislerimizi görebilirler.” dedi

Yapılan bu kampanyanın da ileride bütün ülkeye yayılacağını tahmin ettiklerini söyleyen KATİD yöneticileri “Biz bir meşale yaktık umuyoruz bundan sonra turizm haftaları turistlerle daha fazla yan yana olabileceğimiz farkındalık yaratacağımız bir hafta olacaktır. Yeni sezonun hem işletmeciler hem de misafirleri için güzel bir sezon olacağını tahmin ediyoruz.” Dediler.

Bölge turizminin ve otel sektörünün temsilcisi konumunda olan KATİD, farklı çalışmalara devam edeceğini gene sektörün lokomotifi olacağı hissettir.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN