KATİD Akademik Çalışmalara Başladı

6 Aralık 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1283 defa okundu.
KATİD Akademik Çalışmalara Başladı

 

Karadeniz Turistik İşletmeciler Derneği KATİD Kış dönemini bölge illerinde otel çalışanlarının eğitim çalışmaları ile geçirecek.

Bölgemizde “Hotel Linkage Academy” işbirliği ile Samsun, Ordu, Trabzon şehirlerinde düzenlenen ve çevre illerden gelen otelcilerin katılımı ile gerçekleşen “Otellerde Dijital Pazarlama ve Karlılık Yönetimi” eğitim programı başarı ile tamamlandı.

Eğitim, konusunda Türkiye deki önemli isimlerden biri olan Erhan Kaya tarafından verildi. Konu hakkında konuşan Erhan Kaya “Bu tarz çalışmalar genellikle İstanbul, Antalya, İzmir ve Ankara gibi büyük şehirlerde yapılıyor. Bunu kırmamız lazım o yüzden Anadolu’da yapılan eğitimleri daha fazla önemsiyoruz ve desteklenmesi lazım. Bu eğitimlerde teknolojinin gitti yön ve bizlerin neler yapılması gerektiği, gelir nasıl optimize edilir, sitemizi nasıl daha aktif kullanarak satış yapabiliriz gibi konuları işledik.

Bu konuda Karadeniz de önderlik eden KATİD e TUROYD BYK ya teşekkür ederim” dedi.

KATİD Başkanı ve TUROYD Bşk Yrd Murat Toktaş ise “Biz dernek olarak sektörümüz için bir katma değer kazandırma peşindeyiz. Bu kapsamda birçok çalışma yaptık. Bunlardan biride eğitim konusu. Özellikle donanımlı personel problemi yaşadığımız bu dönemlerde konusunda eğitimli personel yetiştirmek önemli ve ihtiyacımız olan bir şey. Daha iyi hizmet edebilmek ve tesis karlılığı için de çok önemli. Bu yüzden bizde ilk olarak dijitale pazarlama eğitimi ile başladık ve çok ciddi talep aldık. 3 ilde yaptığımız çalışmalara 105 meslektaşımız katıldı. Bu eğitimleri çeşitli başlıklar altında bölgemizdeki birçok şehrimizde sıklıkla yapacağız.” Dedi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN