Hürriyet Seyehat Karadeniz’in en iyi 10 otelini Belirledi

11 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
530 defa okundu.
Hürriyet Seyehat Karadeniz’in en iyi 10 otelini Belirledi

Karadeniz’e gitmenin şimdi tam zamanı! Eylül ayında gereksiz kalabalıklar olmadan şehirleri, köyleri ve yaylaları keşfe çıkın. Biz sizin için fiyat, hizmet, lezzet, konum, konfor ve kalite olarak bölgenin en iyi otellerini seçtik.

Hürriyet Gazetesi’nin pazar günleri yayımlanan Seyahat ekinde, TURSAB Başkanı Başaran Ulusoy, TUREB Başkanı Ahmet Zeki Apalı, Butik Oteller kitabı yazarı Mutlu Tönbekici, TEMPO Travel Yayın Danışmanı Erdal İpekeşen, ATLAS Dergisi Yayın Direktörü Murat Köksal, Hürriyet Seyahat yazarı Saffet Emre Tonguç, Hürriyet yazarı Bahar Akıncı, Sırt-çantam Dergisi Yayın Yönetmeni İsmail Şahinbaş, Gazeteci Nilah Örnek ve Gezgin yazar Uğur Biryol’dan oluşan dev jüri, Karadeniz’in en iyi 10 otelini seçti.  Büyük jüri üyelerinden oluşan grubun seçtiği oteller içerisinde Samsun’dan North Point 2’nci sırada ve Sheraton Grand da 6’ncı sırada kendisine yer buldu.

NORT POİNT, ‘EN İYİ YÖNETİLEN’ North Point için ‘En iyi yönetilen’ ünvanı verilen listede şunlara yer verildi: “Dört yıldızlı otel deniz manzaralı odaları, şehrin önemli lokasyonlarına yürüme mesafesindeki yakınlığıyla hizmet veriyor. Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nin öncülüğünde düzenlenen ‘QM AWARDS 2016’da North Point ‘Karadeniz’in En İyi Yönetilen Şehir Oteli’ seçilmişti.”
SHERATON GRAND’A ÖVGÜ Manzaralı Odalar başlığıyla listede 6’ncı sırada yer alan Sheraton Grand ile ilgili ise şu ifadelere yer verildi: “Beş yıldızlı Sheraton özel plajı, odaların manzarası ve şehrin alışveriş noktalarına olan yakınlığıyla öne çıkıyor. Bin 750 metrekarelik SPA merkezinde açık ve kapalı yüzme havuzları, Türk hamamı, sauna ve masaj odalarından yararlanabilirsiniz. 20’si süit 221 odası mevcut.” İŞTE KARADENİZ’İN EN İYİ 10 OTELİ

1) RAMADA/ TRABZON (Geniş imkanlar)

2) NORTH POİNT / SAMSUN (En iyi yönetilen)
3) GAZELLE RESORT / BOLU (SPA’da iddialı)

4) RADISSON BLU / ORDU (Kentin tepesinde)

5) KAÇKAR RESORT / RİZE (Her mevsim güzel)

6) SHERATON GRAND / SAMSUN (Manzaralı odalar)

7) KAF KONAK / BARTIN (Kültürel miras)

8) GRAND ARTVİN / ARTVİN (Çoruh Nehri’ne bakıyor)

9) BEYAZ EV / SİNOP (Denize sıfır)

10) TANEVİT DAĞ OTELİ / RİZE (Yeşilliğin içinde)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN