Rize’de Turizm Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

15 Eylül 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
212 defa okundu.
Rize’de Turizm Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, KATİD (Karadeniz Turizm İşletmecileri) Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Rizem Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Ramazan Aydoğan , yönetici ve üyeleri ve Rizeli diğer turizmcilerle birlikte turizm değerlendirme toplantısı yaptı.

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Rizem Kültür ve Turizm Derneği’ne üye şehirde faaliyet gösteren turizm firma yöneticileri ve Rizeli turizmcilerin katılımıyla düzenlenen sezon sonu değerlendirme toplantısına katıldı.

Sahil dolgu alanında bir restorantta düzenlenen toplantıda yaz sezonunun değerlendirilmesi yapıldı. İl Turizm Müdürü İsmail Hocaoğlu’nun da yer aldığı toplantıda kamu kurum ve kuruluşları ile turizm işletmeleri arasında ortaklaşa yapılabilecek çalışmalar görüşüldü.

KATİD (Karadeniz Turizm İşletmecileri) Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Rizem Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Ramazan Aydoğan toplantının çok verimli geçtiğini ve yararlı olduğunu belirterek, ” Rize ve Bölge turizminin gelişmesi için bu toplantılara devam edeceğiz.” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN