Singapurlu acenteler, Samsun Rize Amasya Giresun’da

29 Mayıs 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
397 defa okundu.
Singapurlu acenteler, Samsun Rize Amasya Giresun’da

PAZAR çeşitliliğini artırmaya çalışan Karadeniz Bölgesi turizmcileri, Singapur’un en büyük 8 acente yetkilisini Amasya, Samsun, Giresun ve Rize’de ağırladı.

THY, TÜRSAB ve Tempel Turizm’in katkıları ile gerçekleşen organizasyon ile Singapur’un önemli acentecileri Karadeniz Bölgesini gezdi ve Samsun’da turizmcilerle bir araya geldi. Organizasyona destek veren Karadeniz Turistik İşletmeciler Derneği (KATİD) Başkanı Murat Toktaş, “Bölgemizin pazar çeşitliliğini artırmak için Karadeniz’e ilgi duyan bütün ülkelerle iletişime geçiyoruz. Singapur’a çalışan Tempel Turizm aracılığı ile özellikle Amasya ya ya ilgi duyduklarını bölgemizi tanımak istediklerini öğrenince çalışmalara başladık. Bu kapsamda THY, TÜRSAB ve Tempel Turizm in katkıları ile bölgemize gelen acentecileri KATİD üye tesislerinde misafir ettik ve bölgemizi gezin tanıtımını yaptık” dedi.
Singapurlu acentecilerin bölgeyi beğendiğini söyleyen Türkiye Otelciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve KATİD Başkanı Murat Toktaş, “En son Samsun’da bölge otelci ve acenteci arkadaşlarımızı gelen misafirlerimizle bir araya getirdiğimizde olumlu geri dönüşler aldık. Singapur için Karadeniz bölgesi yeni bir destinasyon olabilir. Tek pazar bağımlılığından kurtulmak için gerekli çalışmaları yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.
Toplantıda konuşma yapan THY Singapur yetkilisi ise, “THY olarak yeni pazarlar açma çalışmalarımız kapsamında Amasya ve Karadeniz Bölgesini hedefliyoruz. Bölgeye destek vermeye devam edeceğiz buradaki tarihi dokunuz ve alışveriş imkanı Singapurlu acentelerin dikkatini çekiyor” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN